Prihlásiť sa

Blog

Najnovšie články
Paddleboarding na Oravskej priehrade

Paddleboarding na Oravskej priehrade

Pri paddleboardingu stojíte na paddleboarde – doske, ktorá vyzerá ako surf, a k pohybu vpred používate dlhé pádlo. Pri tomto športe zapojíte celé telo od svalov na lýtkach, cez chrbát, brucho, až po svaly na rukách. Zároveň trénujete rovnováhu a stabilitu a zlepšujete svoju kondíciu. Rýchlo pri ňom spálite tuky a vyformujete svoju postavu. Paddleboarding využívajú mnohí športovci ako kondičný tréning.

Paddleboarding ako cesta ku kondícii a skvelej postave

K popularite tohto športu prispela najmä možnosť používať nafukovacie paddleboardy. Ich prednosťou je, že ich jednoducho prenesiete na akékoľvek miesto, sú skladné a ľahké. Sú skvelou voľbou pre začiatočníkov. Môžete športovať na rieke alebo jazere, ale aj na dovolenke pri mori. Jazda na paddleboarde je výborným relaxom v prírode. Oddýchnete si od každoddenného stresu a načerpáte nové sily na ďalšie dni.

Doska typu Windsurf (Wind SUP) je kombinácia paddleboardu s windsurfingovým plavákom. Má podobný tvar ako allround paddleboard. Disponuje aj plachtou, ktorú je možné pri bezvetrí odopnúť. Vďaka svojej kompaktnosti je plavák ideálnou voľbou pre celú rodinu.

Mario Seman

Mario Seman

View all posts by Mario Seman

som aky som !!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *